Dobeles rajona lauku partnerība ir izsludinājusi projektu pieņemšanas 6.kārtu Leader projektiem!!

Projektu iesniegšana izsludināta:

2.rīcībā- Sadzīves un amatniecības pakalpojumu kvalitātes uzlabošana, jaunu pakalpojumu veidošana, vietējo iedzīvotāju dzīves kvalitātes nodrošināšanai un nodarbinātības veicināšanai, pieejamais finansējums LVL 11032,43.

5.rīcība Lauksaimniecības produktu ražošana, pirmapstrāde, pārstrāde un pirmapstrāde mājas apstākļos, tai skaitā pašu saražotās produkcijas iepakošana, pieejamais finansējums LVL 68027,21.

5.rīcība ir jauns līdz šim nebijis pasākums, kurā projektus var iesniegt fiziskas un juridiskas personas, lai attīstītību lauksaimniecisko ražošanu vai lauksaimniecības produktu pārstrādi.

Informatīvie semināri notiks:

Dobelē 10.oktobrī plkst. 10.00, Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrā, Brīvības ielā 7,  1 stāva zālē.

Aucē 10.oktobrī plkst. 15.00,  Auces pašvaldības telpās, Miera ielā 29, 2 stāvā.

Izsludinātais rīcības plāns.

Jūsu projektu iesniegumus gaidīsim līdz 2012.gada 8.novembrim plkst. 16.00, Dobelē, Uzvaras ielā 2, 2 stāvā, biedrības birojā. Informācija par konkursu pieejama mājas lapā www.dobelespartneriba.lv , Dace Vilmane tālr.29187113,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; Ineta Vintere tālr.22026755.

 

 
Izvērtēti 5.kārtas projekti

Dobeles lauku partnerības vērtēšanas komisija ir izvērtejusi Leader projektu konkursam iesniegtos 41 projektu!.

Projektu vērtējums pielikumā!

 
Dobeles lauku partnerība izsludina projektu konkursa 5.kārtu

Dobeles lauku partnerība izsludina projektu konkursa 5.kārtu. Projektu iesniegumi jāiesniedz no 23.marta līdz 23.aprīlim plkst.16.00 partnerības birojā - Dobelē, Uzvaras ielā 2, 1.stāvā. Tālāk informācija par izsludinātajām rīcībām un pieejamo finansējumu, kā arī vērtēšanas kritērijiem. Drīzumā tiks organizēti informatīvie semināri, sekojiet informācijai.         

 
Izvērtēti Leader 4.kārtas projekti

Dobeles lauku partnerības Padome ir izvērtējusi Leader 4.kārtā iesniegtos projektus, atbilstoši stratēģijā noteiktajiem vērtēšanas kritērijiem.

Projektu saraksts green-download-icon

 
PAR PARTNERĪBU

Dobeles rajona lauku partnerības darbības mērķis ir -  veicināt sabiedrības iniciatīvu un pilsonisko līdzdalību, sekmējot ilgtspējīgu lauku attīstību. 

Partnerības galvenie uzdevumi:

  • sekmēt sabiedrības iniciatīvu, kas vērsta uz lauku teritorijas attīstību un vietējo iniciatīvas grupu dibināšanos un attīstību,
  • izstrādāt stratēģijas ilgtspējīgai lauku attīstībai un nodrošināt to īstenošanu, izmantojot sabiedrības līdzdalības principus,
  • veidot interešu pārstāvniecību lauku attīstību jautājumu risināšanai dažādos līmeņos, institūcijās,
  • piesaistīt un koordinēt finanšu, materiālos un intelektuālos resursus Partnerības mērķu sasniegšanai,
  • izglītot un informēt iedzīvotājus par lauku attīstības jautājumos, attīstīt sadarbību ar valsts, pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām, uzņēmumiem un citām institūcijām Latvijā un ārvalstīs, veicinot Dobeles rajona lauku attīstību.


„Dobeles rajona lauku partnerības” augstākā lēmējinstitūcija ir Biedru sapulce. Organizācijas veiksmīgai funkcionēšanai ir izveidota pārstāvju lēmējinstitūcija - Partnerības Padome deviņu cilvēku sastāvā, ko ievēl Biedru sapulce. Padome ir izveidota, ievērojot partnerības principu, kas paredz, ka no katra sektora - uzņēmējdarbības, valsts un pašvaldība, NVO - tiek ievēlēti ne vairāk kā 3 locekļi.

Padomes izpildinstitūcija ir koordinators, ko ievēlē Padome. Koordinators organizē Partnerības darbu, nodrošina Biedru sapulces un Padomes lēmumu izpildi, kā arī pārstāv Partnerību visās institūcijās.

 
Izsludināta projektu konkursa 4.kārta !

Dobeles rajona lauku partnerība izsludina  pieteikšanos uz  projektu konkursu 4.kārtu Dobeles  rajona partnerības stratēģijas  2009.- 2013.gadam pasākumam "Lauku ekonomikas un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā".
2011.gadā  pieejamais  finansējums   (LVL):  187 713,37
Projekti jāiesniedz līdz 2011.gada 10.jūnijam plkst.16:00 Dobelē,  Uzvaras 2, 1.stāvā , biedrībā „Dobeles rajona lauku partnerība". 
Pasākums tiek finansēts no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai.

Informācija par e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai tālruņiem 22026755, 29187113

Sludinājuma teksts pielikumā.green-download-icon

 
Noslēgusies Leader projektu konkursa 3.kārta.
30.jūlijā noslēdzās Leader projektu konkursa 3.kārta, kopumā saņemti 29 projektu iesniegumi, par kopējo summu 220 599.29 LVL. 3.kārtai  pieejamais finansējums ir tikai 143 936,00LVL. Projektu izvērtēšanu atbilstoši stratēģijā noteiktajiem kritērijiem Padome veiks augusta mēnesī.
Iesniegto projektu saraksts.
 
Ievēlēta jauna Padome!

Š.g. 29.jūnijā notika biedrības „Dobeles rajona lauku partnerība” kopsapulce, kurā uz nākošajiem trīs gadiem, atbilstoši statūtiem, tika pārvēlēta biedrības Padome.

Padomes locekļu saraksts.

 
Projektu konkurss!

Dobeles rajona lauku partnerība izsludina  pieteikšanos uz projektu konkursu 3.kārtu Dobeles  rajona partnerības stratēģijas  2009.- 2013.gadam pasākumam "Lauku ekonomikas un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā".
2010.gadā  pieejamais  finansējums   (LVL):  143 936,00
Projekti jāiesniedz līdz 30.jūlijam plkst.16:00 Dobelē,  Uzvaras 2, 1.stāvā , biedrībā „Dobeles rajona lauku partnerība". 
Pasākums tiek finansēts no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai.

Informācija par e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai tālruņiem 29168571, 29187113.

Pilns teksts pielikumā

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklāmkarogs
Izstrādāja IT Risinājumu Centrs.